5 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ СИСТЕМИ БЛОКІВ HELUZ

АРГУМЕНТ / ВИГОДА ДЛЯ ВАС
АРГУМЕНТ
ВИГОДА ДЛЯ ВАС
1.

БЕЗДОГАННА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

HELUZ випустили четверте покоління керамічних блоків, які були розроблені на власному виробництві. З’явилася можливість побудувати пасивний будинок з одношаровою стіною завдяки лінійці HELUZ Family 2in1.

“Бездоганна теплоізоляція всередині блоку – назавжди. Надалі також нічого не зміниться. Стіни міцні – це важливо коли виникає потреба кріплення чогось на стіни.”

2.

СИСТЕМА ЕЛЕМЕНТІВ

Система елементів HELUZ працює за принципом пазла. Включає в себе керамічні вироби, такі як  панелі для стелі, віконні та дверні перемички, димоходи, а також різні типи блоків.

“Бездоганне поєднання елементів – гарантія легкого, швидкого, міцного і чудово ізольованого будинку. Як результат, будівля виглядає як один елемент.”

3.

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК МАТЕРІАЛІВ

Розрахуємо вартість будинку і підготуємо специфікацію на підставі Вашого проекту. Послуга безкоштовна.

“Вам не потрібно витрачати час на пошук цін і підбирати самостійно матеріали. Це все зроблять для Вас кваліфіковані фахівці.”

4.

ПРАВИЛЬНИЙ ДІМ

Модернізовані блоки зберігають свої властивості по сьогоднішній день завдяки стійкості і міцності кераміки. Блоки HELUZ важкі, надійні і вогнестійкі. Довговічність – ще одна перевага блоків HELUZ, так як вони служать 100 років і навіть  більше.

“По закінченню будівництва, будівля не просідає, виключається небезпека лущення штукатурки і інших пошкоджень. Зміна погодних умов не впливає на кладку. Так що будинок дістанеться ще дітям Ваших дітей.”

5.

СПРИЯТЛИВИЙ МІКРОКЛІМАТ

Блоки виготовленіі з натурального ресурсу, мають хорошу паропроникність, акустику і накопичують тепло.

“Життя в здоровому мікрокліматі без побоювання, що з’явиться цвіль через підвищену вологость і отруйні речовини. Будинок термостійкий, а крім цього має хороші шумоізоляційні властивості.”

У вас вже є проектна документація?

Не витрачайте час на перегляд прайс-листів та технічних листів.

МИ ПІДГОТУЄМО ДЛЯ ВАС ЗВІТ ПРО ПЛОЩІ
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Догори