Керамічні димарі HELUZ з Чехії

Керамічні димарі HELUZ з Чехії

Ваш будинок ідеально доповнить димохідна система HELUZ. Підберіть підходящу модель димоходу в вашому майбутньому житлі. Димохідна система на основі кераміки має висоту, аналогічну висоті стандартних керамічних блоків HELUZ, з яких зводяться будівлі. Вибір такого димоходу буде оптимальним.

Системи HELUZ мають унікальні властивості. Створена на основі кераміки, дана система димоходу повинна застосовуватися при будівництві довговічних будівель, а також використовуватися в ході реконструкції.

Переваги димоходів HELUZ

 1. Зниження рівня тепловтрат. Цегла на основі кераміки володіє безперечною перевагою – високим рівнем опору тепловіддачі. У порівнянні з традиційним матеріалом, застосовуваним для зовнішніх оболонок димохідних шляхів, димоходи HELUZ забезпечать значно нижчий рівень теплових втрат при експлуатації димаря.
 2. Висока швидкість монтажу і точність конструкції. Керамічна цегла для монтажу димаря випускаються шліфованою, а застосування особливого цементного клею при їх з’єднанні забезпечать вам високу швидкість збірки і точність реалізації. На етапі кладки оболонки димоходу вам не знадобиться вирівнювати кожен покладений шар. У порівнянні з іншими димохідними системами, монтаж кладки займе в половину менше часу.
 3. Агрегатність системи забезпечить простоту монтажних робіт. Складові елементи системи розроблені з максимальною точністю, щоб забезпечити простоту і легкість при поєднанні деталей. Вам не потрібно буде використовувати спеціальні пристосування для монтажу. Складові елементи конструкції гарантують легкість і точність з’єднань.
 4. Комплектність системи. Пропонована система відрізняється тим, що включає в себе всі необхідні комплектуючі і елементи, необхідні для ефективної роботи димоходу. Вам не потрібно купувати додаткові деталі або матеріали.
 5. Оптимальність експлуатації. Шліфована керамічна цегляна оболонка розроблена відповідно до заданих розмірів і має оптимальний переріз для каналів провітрювання. Це гарантує найкращу роботу димохідних каналів.
 6. Багатство конфігурацій. Універсальність пропонованих систем «KLASIK», «GAS» і «IZOSTAT» дає можливість застосовувати нашу продукцію для конструювання димоходу з будь-якою конфігурацією, числом і розмірами каналів.
 7. Різноманітність в оформленні. Керамічний матеріал дозволяє проявити фантазію при моделюванні верхньої частини. Ви можете використовувати такі способи, як цегляне обмуровання, штукатурення, включання кілець, функціональних насадок, обробка цеглою для облицювання HELUZ.
 8. Система HELUZ «KLASIK» поставляється з тридцятирічної гарантією, що саме по собі говорить про її надійності і довговічності.

Зниження теплопередачі і переріз димоходу HELUZ

В оболонці порожнина керамічної цегли заповнюється матеріалом перліт, що істотно знижує рівень теплопередачі труб по вертикалі. Такий димар буде мати мінімум теплових втрат по опалювальній трубі, що відповідно підвищить ефективність опалення споруди і знизить паливні витрати.

Типовий переріз для стандартного димоходу (одноходовой) пропонується 400х400 мм. Розширений (двухходовой) димохід відповідно має перетин 800х400 мм. Кожне наступне розширення збільшує горизонтальний переріз труби на 400 мм.
Щоб максимально легко виконати цоколь необхідного розміру, рекомендується застосовувати димохідні цеглини. Для цього їх необхідно зрізати і залити бетоном. Отримавши в результаті цокольну основу, ви зможете встановити на неї цоколь. Низ цоколя монтується на рівні підлоги.

Конструювання верхньої частини димоходу HELUZ

Система HELUZ передбачає широкий вибір способів обробки верху труби. Після монтажу труби з кераміки відразу можуть використовуватися під штукатурення, або облицьовуватися під цеглу. На плиті консолі можна виконати цегляну обмурівку облицювальною цеглою. Верхня частина може бути оформлена кільцями «GRAND». Ці кільця замінюють лицювальні цегли. Коли димохід зведений до необхідної висоти і облицьований, на димову трубу встановлюють очищення, що захищає димар. Пробирання перед установкою оформляють відповідно ухилу ската. HELUZ пропонує два види пробирання: імітація штукатурки і імітація цегляної кладки.

Завершуючи монтаж верхньої частини конструкції, можна підібрати кілька варіантів обробки. Накривна плита універсальна, застосовується для всіх різновидів димоходів і виготовляється в наступних видах:

 • стекловолокнобетон або класичний бетон, колір сірий;
 • глазурована керамічна плита, колір піщаний або темно-коричневий.

Спосіб фінішної обробки залежить від обраної системи димоходу.

Система «KLASIK» дозволяє застосовувати манжети з:

 • чавуну, колір чорний;
 • бетону, колір сірий;
 • кераміки, колір піщаний або темно-коричневий.

Встановлюються манжети можна на додаток забезпечити козирком «Napoleon». Матеріал – мідь або нержавіюча сталь.

Система «IZOSTAT» дозволяє застосовувати манжети з:

 • чавуну, колір чорний;
 • бетону, колір сірий;

Встановлені манжети можна на додаток забезпечити козирком Napoleon. Матеріал виготовлення – мідь або нержавіюча сталь.

Система «GAS» дозволяє застосовувати:

 • головку откурювання.

Зверніть увагу, що це – єдиний варіант в системі «PLYN»! Припустимо різноманітне поєднання використовуваних матеріалів.

Димохідна основа, комплект і надставка HELUZ

 1. Основа. Основа димаря поставляється готовою для конструювання. Це дозволяє вам здійснити покупку в дуже короткий термін і відразу приступити до роботи. Всі елементи і деталі для монтажу основи довжиною в три з половиною метра надаються на єдиному піддоні. По ходу монтажу основи ви можете обміркувати, які комплектуючі закінчення вам знадобляться на етапі завершальних робіт. Основа димоходу пропонується для перерізів 160 або 200 мм, трійники – 90° або 45°. Комплекти допускають ярусне складування.
 2. Купуючи комплект, ви ефективно економите свій час і кошти. Ми поставляємо піддони з усіма необхідними елементами для формування димових труб 7, 8 або 9 м. Комплекти пропонуються для перерізів 160 або 200 мм, трійники – 90° або 45°. Комплекти допускають ярусне складування. Верхня зовнішня частина в базовому варіанті розрахована на максимальну висоту в 130 см. Якщо необхідна більша висота, потрібно буде додатково замовити арматуру для зміцнення.
 3. Надставка. У разі, якщо необхідно збільшити висоту труби, можна застосувати надставку. Така надставка виготовляється з полірованої нержавійки в два шари. Всередині вона має теплоізоляцію. Кріпильна частина являє собою накривний щит, що дозволяє організувати задню вентиляцію. Система «GAS» додатково виконує присос повітря. Надставка виготовляється для перерізів 160 або 200 мм. Керамічні димарі HELUZ – надійне, ефективне та вигідне рішення, відмінно зарекомендувало своє застосування на будівельному ринку. Оцініть переваги і зручності керамічних димоходів HELUZ.
Догори