Нова несуча перетинка HELUZ FAMILY 3in1 - Стаття

Нова несуча перетинка HELUZ FAMILY 3IN1

Покращені ізоляційні властивості, можливість використання при більш високих вікнах, простий дизайн, легка конструкція – це переваги несучих перемичок HELUZ FAMILY 3IN1 другого покоління з виїмкою для зовнішніх жалюзі і рольставен.

Сімейство керамічних елементів HELUZ FAMILY для будівництва енергозберігаючих та пасивних будинків, поповнилося несучої перемичкою HELUZ FAMILY 3in1 з регульованою виїмкою для зовнішніх сонцезахисних елементів. Це друге покоління унікальних перетинок HELUZ для установки зовнішніх жалюзі і рольставен, необхідних для будівництва енергоефективних будинків. Взимку сонячні системи контролю мінімізують втрати тепла, а влітку запобігають перегріву інтер’єру і підвищують комфорт проживання.

Несуча перетинка HELUZ FAMILY 3in1

Нова несуча перетинка HELUZ FAMILY 3in1 з вбудованою, але знімною внутрішньою ізоляцією призначені для одношарових кладок конструкцій з теплоізоляційних блоків HELUZ FAMILY з кращими параметрами на ринку.

Ця новинка має ряд переваг – найкращі параметри теплоізоляції, відповідність нормам протипожежної захисту та, звичайно ж, відповідає параметрам єдиної системи модульних будівель з основною конструкцією з пустотілого керамічного блоку HELUZ. Однак, перш за все, внутрішній простір з ізоляційним матеріалом може бути адаптований до встановлених жалюзі/рольставен, або внутрішня частина перемички може бути заповнена на одну третину ізоляційним матеріалом.

В результаті перемички одного і того ж типу можна використовувати по всьому будинку, і будівельникам не потрібно турбуватися про те, чи встановлювати сонцезахисні елементи. Несуча конструкція перетинки HELUZ FAMILY 3in1 повністю прихована під штукатуркою, що дозволяє встановити електричні регулятори затемнення балконних дверей або високих вікон (до 2,5 м).

Максимальне використання простору для теплоізоляції

З точки зору користувача, можливість регулювання розміру перемички – одна з найцікавіших переваг нових несучих перемичок HELUZ FAMILY 3in1. Рольставням потрібна касета з квадратним поперечним перерізом, в той час як жалюзі складаються з ламелей, покладених один на одного, і зазвичай мають меншу прямокутну касету.

Попередня модель перетинки мала звичайнийкруглий простір, який не використовувався повністю при установці жалюзі, що погіршувало якість теплоізоляції. Нова несуча система LINTEL HELUZ FAMILY 3in1 вирішує цю проблему.

«Несуча перетинка HELUZ FAMILY 3in1 доставляється на будівельний майданчик захищена ізоляцією, більше нічого робити не потрібно, можна відразу встановити, замурувати і отримати несучу здатність і ізоляційні властивості, як якщо б була використана класична несуча перетинка 23,8. У будь-який момент ви можете прийняти рішення про встановлення сонцезахисних систем, що дозволяє дана модель перемички, завдяки поступовому видаленню окремих елементів утеплювача і поступового створення простору, необхідного для жалюзі, маленьких жалюзі і навіть великої касети для рулонних штор.

На кожному з етапів реалізації в перемичці залишається максимальна кількість ізоляційного матеріалу для даного рішення », – пояснює переваги новинки, головний інженер Мирослав Вацек, доктор філософії, Директор з технічного розвитку HELUZ.

Переваги несучих перетинок HELUZ FAMILY 3in1 для користувачів

Нова несуча система перетинок HELUZ FAMILY 3in1 – важливий компонент для енергозберігаючих та пасивних будинків, який дозволяє користувачам вибирати системи затінення від різних виробників. Він забезпечує тепловою та акустичний комфорт, містить міцний бетонний елемент, не послабляє структуру кладки.

Він міцний (виготовлений з бетону, кераміки і теплоізоляції) та забезпечує легкий доступ під час установки і обслуговування сонцезахисних елементів. Причому він прихований під штукатуркою і непомітний на фасаді. Завдяки поступовому видаленню ізоляційних елементів з внутрішньої частини перемички, в ній завжди залишається максимальна кількість ізоляційного матеріалу, адаптоване до вибраного сонцезахисного елементу.

Несуча перетинка HELUZ FAMILY 3in1 переваги для проектувальників

Несуча перетинка HELUZ FAMILY 3in1 дозволяє спростити конструкцію з використанням модулів висоти системи HELUZ. Перемичка має хорошу несучу здатність, високу вогнестійкість (випробувана в лабораторії) і більш високу теплоізоляцію в порівнянні з першим поколінням. У зовнішніх стінах будинку досить використовувати перемички одного типу, які замінять класичні несучі перемички, при цьому установка жалюзі і рольставней не є обов’язковою.

Несучу перетинку 3в1 HELUZ FAMILY можна використовувати для вікон з шириною прольоту до 3,85 метра і висотою отвору до 2,5 м при установці зовнішніх жалюзі. Проектування стане набагато простішим завдяки наявності технічної бази (вузли CAD, об’єкти для Revit і ArchiCAD).

Завдяки оптимізованій геометрії перемички вдалося досягти високих параметрів теплоізоляції при дуже хорошій несучій здатності. Значення коефіцієнта теплопередачі для базового варіанту перемички можна порівняти з властивостями стіни з ізоляційного пустотілого блоку HELUZ FAMILY. Для перемички шириною 50 см значення коефіцієнта U = 0,13 Вт / м2.К

Керамічні перетинки можна використовувати в  конструкціях з пустотілого блоку HELUZ FAMILY (U = 0,15 Вт / м2.K) і HELUZ FAMILY 2in1 (U = 0,11 Вт / м2.K). Лінійний термоміст в місці з’єднання вікна з перемичкою також був поліпшений. З точки зору нагріву і теплових характеристик цю деталь складно розколоти у всіх конструкціях, тому що ми створюємо розрив в конструкції, послаблюючи її.

Нова перетинка підходить як для енергозберігаючих, так і для пасивних будинків. Ослаблення конструкції незначне в порівнянні з перемичками першого покоління, що дозволяє підтримувати необхідний енергетичний стандарт будинку.

Несуча перетинка LINTEL HELUZ FAMILY 3in1 – ширина (см)U (W/m2.K) – базова перетинкаU (W/m2.K) – кладка HELUZ FAMILY/FAMILY 2in1
500,130,14 / 0,11
440,160,17 / 0,13
380,210,20 / 0,15

Переваги несучих перетинок HELUZ FAMILY 3in1 для будівельних компаній:

Монтаж перемички в кладку виконується швидко і просто. Перетинка HELUZ FAMILY 3in1 поставляється на піддоні, що дозволяє встановити перемичку над отвором за допомогою гідравлічного підйомника, прямо з транспортного засобу. Протягом декількох годин можна встановити перемички для всього будинку, оскільки немає необхідності з’єднувати несучі перемички з касетами рольставен / жалюзі.

Перетинка дозволяє легко встановити сонцезахисні елементи в будь-який час після обробки зовнішньої штукатурки. Виготовлена ​​зі сталі, щоб верхня поверхня була максимально рівною, з мінімальним значенням допусків на розмір, тому вона підходить для стін з керамічного блоку. Це системне рішення в складі будівельної системи HELUZ.

Затінення зовні забезпечує тепловий комфорт і безпеку

В даний час будівництво енергоефективних та пасивних будинків неможливо без зовнішніх сонцезахисних систем. Крім мінімізації втрат тепла взимку і зменшення проблем з перегрівом інтер’єру влітку, він забезпечує користувачам комфорт і в інших напрямках: підвищує акустичний комфорт, містить міцний бетонний компонент і не послаблює стіни, захищає будинки від небажаних очей і непроханих гостей, захищає вікна від впливу погодних умов , що продовжує термін їх служби.

Догори