Про компанію HELUZ

Ми сім'я

Ми не звичайна компанія, ми набагато більше – ми сім’я. Ми займаємося виробництвом цегли з 1876 року. Тоді Ян Шехорж побудував першу випалювальну піч в Нижньому Буковську і виготовив перші цеглини з видобутої глини. Це був початок довгої історії, на яку ми можемо озирнутися з гордістю.

Завдяки нашій продукції тисячі людей отримали нові будинки, які будуть служити наступним поколінням завдяки їх довговічності і сприятливому навколишньому середовищу. Ретельно оброблена кераміка настільки міцна, що, незважаючи на її багаторічний вік, вона до сих пір може використовуватися для реконструкції сільських садиб.

Сімейна традиція була перервана приходом комуністів, які націоналізували цегляний завод в 1950 році. Понад сорок років по тому нащадки засновників придбали цегляний завод і передали управління своєму зятю Володимиру Хелузу. У період після Оксамитової революції компанія переживала бурхливий розвиток, поступово нарощуючи виробництво в Хевліне і Либоховице.

Лідерство серед наднаціональних компаній вимагає не тільки найсучаснішого обладнання та розширеного виробництва. Це комплексне завдання управління виробництвом, яку успішно вирішує наша команда-сім’я, яка буквально живе своєю роботою.

Живемо керамікою

Глина є ідеальним природним матеріалом з унікальними властивостями. Добре спікається, вона тверда, як камінь, і в той же час повітропроникна, з точними деталями та розмірами. Вона охолоджує влітку і зігріває взимку, забезпечуючи сприятливий і здоровий мікроклімат в будинку. Не дивно, що на ринку нерухомості люди готові більше витрачати на будинок побудований з кераміки.

При будівництві з використанням продуктів HELUZ очевидна різниця в якості, в порівнянні з іншими виробниками, а працювати зручніше завдяки повній комплектації.

Чеська компанія

В даний час HELUZ є одним з трьох провідних виробників теплих поризованих блоків на європейському ринку. Це доказ того, що ставки на якість та інновації коштували того. Ми постійно працюємо над тим, щоб бути кращими і хочемо досягти лідируючих позицій разом з нашими інноваційними продуктами.

HELUZ – лідер на ринку

2012
Ми перші

Ми побудували зразок пасивного будинку з використанням одношарової кладки в Чеській Республіці. Ніякої додаткової ізоляції, тільки керамічні блоки.

2013
Екологічна декларація продукту

Як перший виробник керамічних блоків в Чеській Республіці, ми отримали екологічний сертифікат продукту (EPD), заснований на перевірці виробництва блоку з урахуванням впливу на навколишнє середовище. У цій декларації досі не так багато продуктів, необхідних для екологічної сертифікації будівель.

2015
EPD

У вересні 2015 року компанія отримала сертифікат EPD на всі вироби з кераміки на всіх своїх виробничих підприємствах.

2017
AKU

HELUZ запускає перший компактний полірований блок AKU з опором звукоізоляції  Rw = 57 дБ під назвою HELUZ AKU COMPACT 21. Це нововведення в формі сендвіч-структури з «блоку-мінеральної вати- блоку» значно покращує звукоізоляцію, а значить допускає збільшення житлових площ на тому ж будівельному просторі.

2018
Z-образный замок

HELUZ виходить на ринок з HELUZ AKU Z 17,5 - шліфований блок з унікальним замком «Z». Цей блок характеризується своєю міцністю, відмінними акустичними властивостями, акумулюванням тепла, невеликою шириною і, перш за все, швидкістю зведення - це основні переваги керамічного блоку. Завдяки цьому унікальному Z-образному замку була досягнута повітряна звукоізоляція Rw = 51 дБ в заштукатуреній кладці, виготовленої з шліфованого блоку AKU. Кам'яна кладка, виготовлена ​​з цих блоків, може бути використана в основному для внутрішніх несучих конструкцій, на які можна укладати стелі HELUZ MIAKO.

2019
HELUZ SIDI

HELUZ випускає на ринок новий рідкий будівельний розчин HELUZ SIDI для огороджувальних конструкцій внутрішніх і зовнішніх конструкцій, і перегородок пасивних та енергоощадних будинків. Завдяки заздалегідь підготовленому розчину HELUZ SIDI будь-яка конструкція збирається швидше і простіше, тому що нанесення розчину за допомогою рулону так само просто, як фарбування. Проте, зведення стін, сконструйоване таким чином, демонструє аналогічні характеристики (механічні, термічні, звукові, довговічні), що і зведення стін з використанням тонкошарового цементного розчину.

2020
LINTEL HELUZ FAMILY 3in1

HELUZ FAMILY -лінійка, яка застосовується для будівництва будинків з низьким енергоспоживанням і пасивних будинків була доповнена несучої перемичкою LINTEL HELUZ FAMILY 3in1, яка забезпечує змінний простір для установки зовнішньої технології затінення. Це друге покоління унікальної перемички HELUZ для встановлення зовнішніх жалюзі, ролет або екранів, необхідних для будівництва енергоефективних будинків. Взимку технологія затінення зводить до мінімуму втрати тепла, а влітку запобігає перегріву приміщення і підвищує комфортність проживання.

Догори