Оплата / Доставка / Обмін / Повернення

Оплата

Ми приймаємо такі види оплати:

  • Готівкою
  • Безготівковій розрахунок

Оплата готівкою:
Оплата готівкою можлива при покупці будівельних матеріалів за адресою: м Київ, Перемоги 67, корп, оф. 309. Оплата проводиться в національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова оплата:
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

  • для юридичних осіб оплата за рахунком фактурою на розрахунковий рахунок компанії;
  • на карту Приватбанку (через термінал, касу банку або Приват24). Реквізити платежу відправляються за допомогою SMS / Viber;
  • через систему електронних платежів Liqpay, додатково до суми замовлення оплачується комісія системи 2,75%. Обробка замовлень в телефонному режимі здійснюється протягом усього графіка роботи інтернет-магазину з 09:00 до 18:00. Прийом замовлень в електронному вигляді ведеться цілодобово.

Доставка блоків

Доставка керамічних блоків HELUZ з Чеських заводів, здійснюється під замовлення на склад в г. Киев на протязі 2-3 тижнів, за умови наявності продукції на заводі. Доставка блоків на об’єкт і в інші регіони України можлива на пряму з заводу, за умови повної завантаженості авто вагою 22 тонн.

Самовивіз зі складу

Навантаження автонавантажувачем проводиться кратно одному піддону і здійснюється на автомобілі виключно з бічним завантаженням.

Звертаємо вашу увагу, що після відвантаження товару на автотранспорт відповідальність за його збереження несе фірма-експедитор і транспортна компанія.

Обмін і повернення товару

Допускається обмін і повернення товару за умови збереження цілісності упаковки, якщо товар не використовувався і має початковий товарний вигляд.

Покупець може обміняти його на товар в тій же ціновій категорії або замовити необхідні матеріали з доплатою.

При необхідності компанія може взяти раніше куплений товар на реалізацію (при збереженні цілісності упаковки і товарного вигляду!)

Товар приймається на обмін і повернення тільки кратно піддонів !!!

При поверненні грошей, розрахунок з покупцем проводять з урахуванням вартості товару на момент його покупки.

Повернення товару на склад компанії відбувається за рахунок покупця !!!

Догори