Аргументи на користь одношарової стіни HELUZ

Аргументи на користь одношарової стіни HELUZ

АРГУМЕНТ
ВИГОДА ДЛЯ ВАС

Технологічність

Стіна має менше шарів, блоки на клею укладаються швидше ніж блоки на розчині з системою утеплення.

Вся стіна з кераміки працює однаково

Будь-який приклеєний шар до несучої конструкції прагне до відривання. Коли це трапиться, залежить від застосовуваних матеріалів, технологій і «фахівців».

Оптимізація роботи

На будмайданчику не застосовується, не доставляється, не зберігається і не витрачається пісок і цемент, не працює бетономішалка і немає підсобних робітників на замісі і подачі розчину.

Економія на роботі

Скорочуються техпроцеси (менше шарів) і відповідно зменшується кількість вузькопрофільних фахівців і ймовірність їх помилки, також немає акту прихованих робіт.

Зменшення ймовірності помилки

Відсутній техпроцес утеплення – економія часу, відсутність «людського фактора» при монтажі та організації робіт.

Відсутність брака

Зменшується на порядок ймовірність браку матеріалів (менше шарів).

Надійність

Двухслойна стіна боїться прямого попадання води – при замоканні утеплювача через мікротріщини, примикання до вікон, конструкції і декора, через технологічні отвори (кріплення водостоку і тд) приходить в непридатність і рве фасад.

Довголіття обробки

Декоративне оздоблення на «м’якій поверхні» не маючи жорсткої основи схильна до руйнування і тріщин через зовнішні, механічні, температурні, кліматичні навантаження.

Міцність фасаду

Збільшується в рази міцність (стійкість до механічних пошкоджень), надійність і термін експлуатації фасаду, гарантія на систему утеплення максимум 10 років, а на штукатурку мінімум 30 років.

Функціональність

До утеплювача заборонено клеїти «важкий» фасад або декор – плитка, камінь, і тд.

Стабільна тепловідність

Показники теплопровідності у керамічних блоків стабільні цілий рік, а показники утеплювача погіршуються з підвищенням вологості і різким перепадом температури (підвищення вологості утеплювача на 1% погіршує теплоізоляцію на 15% і ці показники зростають в геометричній прогресії від процентного зволоження утеплювача).

Додаткове енергозбереження

У сонячні зимові дні оштукатурена стіна прогрівається сонцем і за рахунок акумуляції сонячної енергії тепловтрати ще на порядок нижче.

Мікроклімат

Керамічні блоки мають відмінну паропроникність, тобто стіни “дихають” в обидві сторони, що підтримує найкращий мікроклімат в приміщенні.

Комфортне проживання

Керамічні блоки акумулюють тепло взимку, прохолоду влітку і згладжують різкі перепади зовнішньої температури, чим забезпечують комфорт, а стіни з утепленням тільки захищають приміщення від тепловтрат.

Інновації в будівництві

Попит на матеріали і технології, що не потребують частого ремонту і обслуговування, набагато вище і це може стати фішкою вашої інвестиції.

У вас вже є проектна документація?

Не витрачайте час на перегляд прайс-листів та технічних листів.

МИ ПІДГОТУЄМО ДЛЯ ВАС ЗВІТ ПРО ПЛОЩІ
АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Догори