HELUZ на виставці в Києві InterBuildExpo 2021

Система керамічних блоків HELUZ на виставці InterBuildExpo 2021

У Києві з 17 по 19 березня 2021 пройшла традиційна виставка InterBuildExpo – найбільший щорічний будівельне захід України. Система керамічних блоків HELUZ була представлена на стенді генерального дистриб’ютора, компанії Оксамит-Україна.

HELUZ на виставці в Києві InterBuildExpo 2021

Виставка InterBuildExpo, що проводиться з 1994 року, щорічно представляє понад тисячу брендів і привертає тридцять тисяч відвідувачів. У трьох виставкових залах було представлено нові тенденції в будівельній сфері в цьому році, а також пройшли майстер-класи та цікаві інтерактивні презентації.

HELUZ проводить повну систему матеріалів для будівництва пасивних будинків

Сімейна компанія HELUZ, один з найбільших виробників керамічних блоків в Центральній Європі, вже багато років комплектує будівельні об’єкти майже у всіх європейських країнах.

У реченні HELUZ ви знайдете повну закінчену систему, включаючи блоки ля зовнішніх стін, внутрішні перегородкові блоки, акустичні блоки, утеплені перемички для прихованого монтажу жалюзі і ролет, класичні перемички (всі типи несучі), комплектні димохідні системи, а також інші матеріали і допоміжні засоби для кам’яної кладки.

HELUZ – одна з найбільш інноваційних компаній у своїй галузі. Більше 10 років компанія виробляє керамічні блоки HELUZ FAMILY 2in1 з кращими теплоізоляційними властивостями, які підходять як для будівель з майже нульовим споживанням енергії, так і для пасивних будинків, в одношарової конструкції без додаткової теплоізоляції.

Новинкою 2021 року є несуча перемичка HELUZ FAMILY 3in1 із змінним внутрішнім простором для розміщення технології зовнішнього затінення (жалюзі, маркізет, ролети), призначений для одношарової кладки з цегли HELUZ FAMILY і HELUZ FAMILY 2in1.

Догори